09.11.2017 Geri
Doğuş Grubu kurum içi girişimcilik programı InvenDO kapsamında hayata geçirilmek üzere üç değerli girişimden biri seçilen “Stokartı” projesi ile Doğuş İnşaat’ta Makine Mühendisi olarak görev alan Ömer Gökçek, Kurum İçi Girişimcilik Konferansı’na konuşmacı olarak katıldı.

Ocak 2016 itibariyle Doğuş Grubu bünyesinde yer alan 8 şirketle pilot dönemi başlatılan Doğuş Grubu Kurum İçi Girişimcilik Projesi InvenDO’da “Stokartı” projesiyle üçüncü olan Ömer Gökçek, Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Merkezi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Kurum İçi Girişimcilik Konferansı’nda konuşmacı olarak yer aldı. “Yeni Rekabette Başarının Sırrı – Startup İşbirliği” teması ile 8 Kasım 2017’de Swissotel The Bosphorus’ta düzenlenen ve moderatörlüğü Core Strateji Kurucusu İhsan Elgin tarafından gerçekleştirilen etkinlikte Gökçek, kurum içi girişimcilik alanında “En Başarılı Uygulamalar”dan biri olarak gösterilen “Stokartı” projesi ve kurum içi girişimcilik tecrübelerini katılımcılarla paylaştı.

“Stokartı”, inşaat şirketlerinin ticari itibarlarını koruyarak fazla stoklarını uygun fiyatla alıcılarla buluşturmalarını sağlayan uluslararası B2B E-Ticaret Platformu projesidir. Kısa sürede, inşaat sektörünün öncü firmalarının da yer aldığı 140 üyesi bulunan Stokartı’da; Rusya, Katar, Kazakistan ve Türkiye’den 80 milyon TL üzerinde fazla stok bulunmakta olup şu ana kadar Hindistan ve Romanya’ya satışlar gerçekleştirilmiştir.

www.stokarti.com

http://kurumicigirisimcilik.com/konusmacilar/

http://kurumicigirisimcilik.com/program/

www.linkedin.com/stokarti