05.05.2017 Geri
Doğuş-Soma Adi Ortaklığı, Occupational Safety & Health Association India tarafından "İSG Mükemmeliyet Ödülleri 2017" kapsamında "Yılın En Güvenli İşvereni" seçildi.

Doğuş-Soma Adi Ortaklığı, 4 Mayıs 2017 tarihinde The Westin Mumbai Garden City'de düzenlenen İSG Kongresi'nde; Occupational Safety & Health Association India (OSHAI) tarafından ikincisi gerçekleştirilen 
 
"İSG Mükemmeliyet Ödülleri 2017" kapsamında "Yılın En Güvenli İşvereni" seçildi.

Maharashtra Bölgesi Çalışma Bakanlığı'nca kurulan bağımsız birlik OSHAI tarafından üç aşamalı gerçekleştirilen değerlendirmeyle; şirketlerin İşyeri Güvenliği, Sağlık ve Çevre konularında standartlarını iyileştirmelerini ve iyi uygulama örneklerini artırmalarını teşvik etmek amaçlanmaktadır. Değerlendirme kapsamında; ilk olarak işyerlerinin İSG Yönetim Sistemleri ve belirlenen zaman dilimindeki performansları derinlemesine analiz edilmiştir. Bu aşamada başarılı olan kuruluşların uygulamalarını yerinde gözlemlemek için şantiye ziyaretleri gerçekleştirilmiştir. Son aşamada ise; kuruluşlar konunun uzmanlarından oluşan jüri karşısında sunum yapmıştır. Tüm aşamaları başarıyla tamamlayan Doğuş-Soma Adi Ortaklığı, Mumbai Metro Projesi ile inşaat sektöründe demiryolu projeleri alanında bu ödülü almaya hak kazandı.