04.12.2016 Geri
Doğuş İnşaat, İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde İETT tarafından düzenlenen 9. Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nın ana sponsoru oldu.

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sn. Ahmet Aslan’ın katılımıyla 1-3 Aralık 2016 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 9. Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nın (Transist 2016) ana sponsoru Doğuş İnşaat oldu.

Ulaştırma sektöründe yeni teknolojiler ve bu alandaki stratejiler hakkında bilgi alışverişini sürdürülebilir kılmayı hedefleyen etkinliğe, Doğuş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Talu ve Doğuş İnşaat Yönetim Kurulu Görevli Üyesi ve Türkiye Müteahhitler Birliği Başkan Vekili Burak Talu’nun yanı sıra özel sektör ve kamu sektörünün üst düzey temsilcileri katılım sağladı.

Transist 2016 çerçevesinde; 1 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilen "Trafik Yönetimi ve Şehiriçi Ulaşımında Verimlilik" konulu panelde konuşmacı Burak Talu, İstanbul’un trafik sorunu için alternatif çözüm önerilerinden bahsetti. Oturum başkanlığının Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı tarafından yürütüldüğü panelin diğer konukları Karayolları Genel Müdürü Sn. İsmail Kartal, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Sn. Yunus Emre Ayözen ve DENTUR Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Şenol Morgül oldu.