27.01.2017 Geri
Doğuş İnşaat, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yürütülen “Çalışma Hayatında Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” alanındaki projeye destek vermeye devam ediyor.

Her sene, çeşitli sektörlerden işverenlerin katılımıyla ÇSGB Çalışma Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Çalışma Hayatında Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” konulu proje kapsamında; Doğuş İnşaat, 26 Ocak 2017 tarihinde Meyra Palace Hotel, Ankara’da düzenlenen törende teşekkür belgesi ile onurlandırıldı. Bakanlık temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve akademisyenlerden oluşan jürinin değerlendirmesi neticesinde hak kazandıkları ödüllerini alan Türkiye’nin lider kuruluşları, “çalışma hayatında toplumsal cinsiyet eşitliği” alanında farkındalık yaratmaya katkıda bulunuyor.

Merkez Ofis kadın çalışan oranı ile sektör ortalamasının oldukça üzerinde yer alan Doğuş İnşaat’ın insan odaklı sürdürülebilir kurum anlayışı; çeşitliliği barındıran iş gücüne ve fırsat eşitliğine dayanır. Doğuş İnşaat bu felsefesiyle, kadın istihdamını artırma ve çalışma hayatında her kademede fırsat eşitliğini sağlama yönündeki iyi uygulama örnekleri ile, bu çalışmanın baş destekçilerindendir.