21.04.2018 Geri
Avrupa Uluslararası Müteahhitler Birliği (EIC) öncülüğünde, Avusturya’nın başkenti Viyana’da düzenlenen “2025 Yılının Avrupa Uluslararası Müteahhidi için Öngörüler-Yaklaşan Eğilimler ve Karşılaşan Zorluklar” isimli konferansa Doğuş İnşaat Yönetim Kurulu Görevli Üyesi ve CEO’su Burak Talu, panelist olarak katılım sağladı.

Avrupalı müteahhitler; 20 Nisan 2018 tarihinde Viyana Palais Hansen Kempinski Otel’de gerçekleşen konferansta, uluslararası inşaat sektörü geleceğine yönelik öngörülerini, karşılaştıkları zorlukları, yeni teknolojiler ve yeni süreçlerin verimlilik transformasyonuna sağlayacağı katkıları görüştüler. Birkaç farklı oturuma panelist olarak katılım sağlayan Talu, “Uluslararası İşveren nezdinde kalite ve sürdürülebilirliğin sağladığı katma değer”, “Avrupalı Müteahhitlerin Uluslararası Projelere Erişimi“, “Modüler İnşaat”, “Yeni Teknolojiler Işığında İK Yönetimi ve Üreticilik ve Karlılığın Artırılması” gibi konulardaki görüşlerini dinleyicilerle paylaştı.

EIC Başkanı Philippe Dessoy’un açılış konuşmasıyla başlayan konferansta OeKB Başkanı Erwin Marchhart, Reading Üniversitesi Akademisyeni Prof. Roger Flangan, BMW Grup Gayrimenkul Projeleri Başkanı Dr. Jochen Wagner, Boston Consulting Group Yönetici Ortağı Santiago Castagnino ve Sektör Lideri Ad Buisman konuşma gerçekleştirdi. Konuşmanın panelistleri ise; Doğuş İnşaat Yönetim Kurulu Görevli Üyesi ve CEO’su Burak Talu’nun yanı sıra Acciona Infraestructuras Yönetim Kurulu Üyesi Jesus Sierra Gonzalez, Ramboll Direktörü Soren Holm Johansen, Itinera CEO’su Massimo Malvagna ve PORR CEO’su Karl-Heinz Strauss oldu. Etkinlik, EIC Başkanı Philippe Dessoy’un kapanış konuşması ile son buldu.