24.05.2017 Geri
Doğuş İnşaat, Trump International Hotel Washington D.C'de düzenlenen 36. ATC-TAİK Ortak Yıllık Konferansı’na gümüş sponsor oldu.

Amerika ile Türkiye arasındaki işbirliğini artırmak amacıyla; üst düzey Türk ve ABD’li özel sektör ve devlet temsilcilerinin katılımıyla 21-23 Mayıs 2017 tarihlerinde Washington D.C.’de gerçekleştirilen 36. ATC-TAİK (American Turkish Council-DEİK/Türkiye-ABD İş Konseyi) Ortak Yıllık Toplantısı kapsamında; farklı sektörlere dair birçok panel düzenlendi.

Etkinlik çerçevesinde Doğuş İnşaat, 22 Mayıs'ta gerçekleştirilen "Küresel Altyapı Fırsatları ve ABD’nin Altyapı Geliştirme Konusundaki Trilyon Dolarlık Yatırım Sözü” konulu panelin sponsoru oldu. Panele, Doğuş İnşaat Yönetim Kurulu Görevli Üyesi ve Türkiye Müteahhitler Birliği Başkan Vekili Burak Talu konuşmacı olarak katılım sağlarken; panelin moderatörü ATC Enerji ve Altyapı Komitesi Başkanı Nizamettin Derbil, diğer panelistleri ise Yıldırım Holding Başkanı ve CEO’su Robert Yüksel Yıldırım, CSIS Kıdemli Ortağı Ziad Haider ve CG/LA Infrastructure Başkanı ve CEO’su Norman F. Anderson oldu.