04.11.2016 Geri
Doğuş İnşaat, The Ritz-Carlton Washington D.C.’de düzenlenen 35. ATC-TAİK Ortak Yıllık Konferansı’na gümüş sponsor oldu.

Amerika ile Türkiye arasındaki işbirliğini artırmak amacıyla; üst düzey Türk ve ABD’li özel sektör ve devlet temsilcilerinin katılımıyla 30 Ekim-3 Kasım 2016 tarihlerinde Washington D.C.’de gerçekleştirilen 35. ATC-TAİK (American Turkish Council-DEİK/Türkiye-ABD İş Konseyi) Ortak Yıllık Toplantısı kapsamında; farklı sektörlere dair birçok panel düzenlendi.

Etkinlik çerçevesinde Doğuş İnşaat, 31 Ekim’deki “ABD ve Türkiye’nin müteahhitlik sektöründe işbirliği gerçekleştirebilmesinin yolları nelerdir?” konulu panelin sponsoru oldu. Panele, Doğuş İnşaat Yönetim Kurulu Görevli Üyesi ve Türkiye Müteahhitler Birliği Başkan Vekili Burak Talu konuşmacı olarak katılım sağlarken; panelin moderatörü ATC Enerji ve Altyapı Komitesi Eş Başkanı Nizamettin Derbil, diğer panelistleri ise OPIC Direktörü William Pegues ve Buffalo & Fort Erie Public Bridge Authority COO’su Thomas A. Boyle ve ABD Eximbank İş ve Ürün Geliştirme Başkan Vekili Robert Morin oldu.